cloud.jpg

 

Sveiki kas skaitote šita straipsni. Dažnai klientai klausia o kaip yra su debesimis ar cloud.

Nusprendėme išdėstyti savo nuomonę ir įvarius atvejus jūsų pamąstymui.

Mūsu asmenine nuomonė iškart sakome ne ir pasakysime kodėl.

Pats pirmas atvejis nutiko dar pradžioje jūsų atsiradimo stadijoje traktuokite kaip norite bet tada supratome kad tai bloga idėja

1 Atvejis Google Drive giminaitis rase bakalaurini darbą ir laike google drive ir viskas buvo gerai kol neatėjo ta diena kaip reikėjo ji atsiusti ir atsispausdinti. Rezultatas bandant failą atsiusti rašo kad virus ir bandant bet ką daryti arba virus arba not work nors prieš savaite gera jis dirbo. Žmogus rase dirbo ir gale debesys jam pasakė daryk iš naujo ne pats geriausias rezultatas.

googledrive.jpg

2 atvejis Dropbox žmogus sumastė sudėti foto i dropbox kaip žinia jis turėjo daug fotkiu dėl to nupirko papildomai vietos maždaug 1 tb nuotraukų sudėjo kaip ir viskas gerai buvo kol žmogui nesibaigė korta ir nustojo pinigus nuskaičiuoti. Dropbox tiesiog iš 1 tb padare minimalu limitą atrodo apie 10 ar 15 tais laikais gb. Žmogus susitvarkė korta sumokėjo dropbox atidarė ir rodė kad foto yra bet kaip žmogus pabandė pažiūrėti viskas kas buvo toje dalyje kur dingo nemokėjus atsistačius nuotraukos neveikė.

dropbox.jpg

3 atvejis šitas butu universalus visiems 😊 žmogus sudėjo duomenis i google drive iš kažkoks pilietis ar tai iš Indijos ar iš Kinijos prisijungė prie paskyros ir ištrynė duomenis. Aišku google panašiai šiuo laiku paskelbė kad po ištrynimo galės atkurti jai viska jai nepraeis 2 savaites. O ką tai reiškia kad jai tu žmogus sirgai keliavai ar neturėjai laiko ir dvi savaites kažką veikei kito, vėliau sužinosi kad tavo duomenų nėra nes kažkas ištrynė o jie negali jau atkurti.

hacker.jpg

4 atvejis Cloud kaip nežiūrėti taip tas pats NAS tik didesniu gabaritu. Ir jis turi kažkur stovėti. Ir žmogus sužino kad patalpa kur buvo juo duomenis sudegę. Ir jam nei pranešė nei ką tu tiesiog jungiesi meta klaida ėliau per youtube matai kaip dega tavo duomenys. Kam bus įdomu įsiveskite i youtube OVH fire..

ovh.jpg

Buvę atveju patisi renginiai sugenda virusai dar suvalgo visokie crypto. BDR įstatymas atsirado maždaug tuo laiku kai prasinešė virusas ir išpirkų suma buvo gigantiškos.

Kam visa šita technologija gera turi ji vis dėl geru savybių tai jai reikia jums kažkur persiusti dideli kieki duomenų. Tu įdėti duomenis ir žmogus bet kuriuo paros metu kada jam patogu gali pasiimti panašiai kaip paštomatai. Bet nemanau kad kas nors norėtu ten saugoti savo daiktus brangius.

Tai yra mūsu mąstymas nebūtinai tinka jums. Mes liekama prie tu pačiu dvd m bluray kadangi mūsu nuomone tai yra truputi geriau vis dėl to. Kadangi žmonės kasmet turi vis daugiau duomenų o saugoti reikia vis daugiau vietos o vieta pas provaiderius kainuoja vis daugiau dėl infliacijos dėl atliginimu dėl kastu ir kitu priežasčių. Taip yra asmeniai nas populiarus synology arba qnap. Tai yra truputi geriau kadangi mūsu paslaugomis galite pasinaudoti jai kažkas atsitiks.

Mes žinome ir daugiau atveju bet ne visus galime surašyti dėl konfidencialumo. Bet tikrai dar blogybių esame mate daugiau.

 

Jai manote kad atkalbame dėl cloud ar bandome neprarasti darbo tai žinokite tai ne dėl to. Tiesiog jai kažkas jums atsitiks su pagalba yra gana sudėtinga dėl to mes greičiausiai tik pakonsultuoti galėtume bet sprendimu nėra o jus nemanau kad turėti įtakos gigantams.

 

cryptovirus.jpg